Říjen 2010

I'm really stupid girl :/

31. října 2010 v 18:26 | PinQiSs |  Moe KeCy
www.pinq-paradiso.blog.cz

"Joo sem idiot"

   Dobrý podvečer. Dneska jsem tu skoro vůbec nebyla, takže jsem nenapsala žadný článek no. Včera jak jsem stahovala ten photoshop tak 20 minut před koncem jsem to vypla, ale opravdu omylem, takže mi to miláček vypálí :D. A zítra si ho normálně naistaluju.
   Opravdu mě štve, že sem příjdete ke mě na blog, a ty články nečtete, na co se s nima pišu? Někdo prostě napíše jenom komentář, aby měl velkou návštěvnost. Což mě štve. :) Chtěla bych, aby ty články taky někdo četl. :) No nebudu si stěžovat, že. :))
  Obehnu vás, a končím, mějte se. :))

I promise

30. října 2010 v 15:42 | PinQiSs |  Moe KeCy

www.pinq-paradiso.blog.cz

"Krásné odpoledne kočky :)"

   Dneska je venku uplně nádherně, ale já budu doma. Koukám na Harryho Pottera, si nemůžu přece nechat ujít. :D Ale už bude konec, takže to mě sere snad dneska ještě něco budou dávat. :))
   Miláček mi slíbil photoshop v češtině už ho stahuju, snad s ním nebudu mít nervy, jak někdo říká. :) No kdyžtak mi miláček poradí. Baví mě teď nějak upravovat fotky tak snad to půjde. :))
   Chtěla bych nový design, vím tenhle mám chvíli, ale mě hedka všechny designy omrzí. :(( Vydržím to s tímhle, ale nebránila bych se, kdyby mi někdo chtěl nějaký udělat.

Martí, byla jsi mi vším a teď mizíš jako stín.
Už Tě nikdy nepolíbím, už se neschováme do peřin.
Láska zapadla jak měsíc, vyprchala jako benzín.
A já už asi neovlivním to, že budeš s jiným.


Mike Tompkins 0.1

30. října 2010 v 10:00 | PinQiSs

Mike si melodii dělá sám! Jak? To zjistíte až si pustíte jeho video. :) Je dokonalý, krásný, krásně zpívá není k němu co dodat. :))

Teenage Dream & Just the way you are - Mars - Mike Tompkins


užasnej den.

29. října 2010 v 19:05 | PinQiSs |  Moe KeCy

"Blbá zácpa!"

   Nemyslím zácpu jako na záchodě, ale jela jsem s mamkou do Ostrova a když jsme se vraceli tak jsme stáli dvě hodiny v zácpě. No já myslela, že my asi mrdne. Si neumíte představit, ten kdo někdy v zácpě stál tak možná jo, ale dýl už bych tam jako nevydržela, fakt!
   Za chvíli budu mít aspoň řízky takže mňam. Mam hlad jak nikdy. Pak se kouknu na nějaký film. No snad dneska něco v televizi budou dávat. 
   Dneska sem nepřidala ani FASHION ani nic jinýho, ale fakt sem tu skoro celý den nebyla, a nevěděla jsem, že skončím v té zácpě, fakt mam uplně nervy, že jsem jela. 
   Končím radši, mějte se fájn, možná se ještě dnes ozvu, s nějakým článkem. :) Zítra nevím jestli tu budu, pokud budu mít ntb tak jo, pokud ne tak je jasné, že ne.
Questions? : ZDE!
xoxo PinQ-Paradiso

Dobré dobré.

29. října 2010 v 14:13 | PinQiSs |  Moe KeCy

"Mám ho!"

    Dobrý odpoledne. Dřív jsem nenapsala, protože jsem zkoumala mýho novyho miláčka (mobil). Konečně mi přisel. Je užasnej! To snad není ani možný.  Vstávala jsem asi v 8 a hned sem si pro něj šla na poštu :D. Když sem ho viděla.. ááá <3 fakt dokonalost! Doufám, že mi vydrží dlouho ne jak ty vsšchny ostatní mobily, co jsem měla. 
    Už je pátek to strašně moc utíká. Už jenom dva dny doma. Ale co. Docela se i do školy těším doma je hrozná nuda. 
    Dneska bych mohla přidat, fashion, nebo zase nějakyho toho zpěváka z YT! No uvidíme. Nějak to vykoumám, když si nebudu hrát zase s mobilem. Jenom bych potřebovala paměťovku. :(( .. Vejde se mi tam málo pisniček no co. Končím. Mějte se. Ozvu se. :)
xoxo PinQ-Paradiso

Sam Tsui 0.1

28. října 2010 v 20:17 | PinQiSs

Sam mě zaujmul hned na první poslech ale i pohled. Má hrozně krásnej hlas.První písnička co jsem od něho slyšela. :)

Sam Tsui-Love The Way You Lie


Nová rubrika.

28. října 2010 v 17:33 | PinQiSs

Youtube -Zpěváci

Ano takhle se jmenuje nová rubrika. Rozhodla jsem se jí založit, protože často koukám na YOUTUBE17-2.gif image by Salisko na zpěváky, kteří nahrávají svá videa. Většinou nazpívají tu písničku líp20-1.gif image by Salisko než jakýkoliv zpěvák. Musí se mi ale zalíbit, být originální. A pak ráda sleduji jeho/jí nová videa19-1.gif image by Salisko Možná ještě dnes večer přidám koho. :)

Fashion/Boty humanic-podzim 2010/

28. října 2010 v 13:41 | PinQiSs

Boty jsou nejdůležitější součástí OUTFITU.

At už mi dáte za pravdu nebo nedáte :) 
Německá obuv Humanic, si tentokrát rozdělila boty do 4 skupin. 
Neutral Territory, Utility, Princess of Horror** a Suede Mood
Všechny boty mě do jednoho zaujali, některé mi berou dech, některé už nejsou tak "zajimavé"
Pod perexem kolekce na podzim. HUMANIC!

Praha .)

28. října 2010 v 11:33 | PinQiSs |  Moe KeCy
Dobrý odpoledne skoro teda. Včera jsem nenapsala, protože jsem jela do Prahy!. ÁÁ nejlepší tam. Přijela jsem domů asi v půl 3. :/ Byla jsem v mekáči po sto letech. Přežrala jsem se zase, no nemohla sem ani usnout jak sem byla přežraná. Až je mi z toho blbě, ted si zase dlouho mekáč nedám. ://
Je mi hrozná zima. :/ Zítra jsi du pro ten mobil Hello KItty .. no konečně přisel :// ..

www.pinq-paradiso.blog.cz
JOO máš užasny nos že. :D

Youtube.com!!!

26. října 2010 v 14:05 | PinQiSs
Dneska tak cumim po youtube. a narazila jsem na holku, ktera fakt hezky zpívá poslouchala em ji už driv .. a konečně má cd!! :) asi si ji vsimli takže je dobré nahravat videa Se zpíváním na youtubee. :)

Takhle ZAČÍNALA!

TAKHLE SKONČILA!