Listopad 2010

Není to normální [30.11.2010]

30. listopadu 2010 v 17:54 | PinQiSs |  Moe KeCy
www.pinq-paradiso.blog.cz
Zdravím.
Včera jsem šla spát brzo, ale stejně se mi ráno nechtělo vstávat!! Nakonec jsem teda vstavala jen tak tak.. :D. Oblíkla musela jsem se učit ajinu. :/ Nesnášim ji! Nic mi tam nejde! Namalovala, jen tak tak jsem to stíhala a šla do školy, cestou jsem mrzla, ale došla jsem tam.
Po škole jsem chvíli byla se Michalem, a pak jela domu. Před chvílí jsem přijela, chtěla jsem jít spát, ale nejdu. Musím se učit ještě němčinu :/. Teďka koukám na televizi a teším se až bude další díl TVD, protože se nudím!! :D
Ještě k FORMSPRING!
K včerejšímu mému vyjádření, sem měla docela dost nadávek o tom jaká jsem píča! Jak jsem začala tak chci zase skončit, protože at už to píše kdokoliv mam toho dost, a když to teda píše at se podepíše :// a pak někomu nadávejte do píč! :D
Jo a na te fotce jsem měla hlad joo.. :)) (ironie) Tak aby jste nemeli zase kecy!

You know you love me :))

OTAZKY TADY!


Sněhová kalamita :D [29.11.2010]

29. listopadu 2010 v 20:04 | PinQiSs |  Moe KeCy
www.pinq-paradiso.blog.cz
Dobrý večer.. :*
Sem ráda, že vám tu už dneska můžu napsat nějakej ten článek. Docela mi to i chybělo, takže ještě jednou děkuji za ten design :*
Dneska jsem myslela, že ráno ani nevstanu. Nakonec jsem se teda rozhodla, že se pokusím vstát :D Namalovala jsem se a skoro bylo půl 8 a já neměla ještě ani vyžehlený vlasy! Tak jsem se na to vysrala, vyžehlila ofinu dala do culíku a šla. Byla mi zima, ale tak pospíchala jsem rychle do školy! Ve škole jsem to nějak přežila, na tělaku byla zas prdel :D Hodně jsem si ty holky z gymplu oblíbila, i když  jsem fakt myslela, že si s nima rozumět nebudu. :)))
Na FORMSPRING píšete některé jak jsem namyšlená, nepriřjemná, hnusná a dokonce už i blbá! .. :/
Namyšlená?- Váš nazor, to nezměním :))
Hnusná- taky si to myslím :D,  ale opravdu se z toho neposeru.. :/
Nepříjemná- když píšete takovy stupidní otázky tak se nedivte, ale myslím, že tak neprijemna nejsem :))
Blbá?- nevyjadřuju se.. :) radši.

Pokud máte na mě ještě nějaký přípomínky? .. jak sem blbá hnusná neprijemna.. :) jenom do mě :D

OTAZKY TADY!


Vánoční.. :*

29. listopadu 2010 v 16:49 | PinQiSs
Zdravím moji.
Mám nový design konečně! a budu přidávat takže hrozně sem ráda že sem se zase vratila chybelo mi to!! :* 
Design mi udelala Nikolka Snad se líbí me se libi hrozně moc ;) :* a ji moc děkuju :*


Nuda vole.

28. listopadu 2010 v 13:40 | PinQiSs
jelikož se nudím a design jestě neni abych pridavala tak .. sem online jen na otazkach!

OTAZKY!!


Listopad. :/

7. listopadu 2010 v 19:58 | PinQiSs |  Moe KeCy
pinq
www.pinq-paradiso.blog.cz

Zítra zase tam ://

   Krásný dobrý večer. Pro mě fakt krásný není. Jako každou neděli, protože se do školy prostě netěším a ani tam nechci. :))*
   Dnešní den byl hroznej. Už sem tak trochu zdravá, ale pohadaná. Opět, zase furt!! Dokola. :))* Víc tu radši psát nebudu. Zas tak hodně se z toho vypisovat nebudu. Chtěla bych, ale ne tady. Jediný kdo by mi mohl pomoct, tomu je to jedno :). A radši si dělá, to co dělá.
   Ležela jsem dneska celý den ještě, protože mi nebylo jeste moc dobře, ale ted už je to lepší, a zítra musím do školy. Celý týden se tomu tady budu věnovat, protože s nikým ven chodit nebudu. :)

Christina Grimmie 0.1

7. listopadu 2010 v 13:28 | PinQiSs
O týhle holce jsem měla i rubriku :) ale rozhodla sem se ji dát seem je užasna :))

Hurt by Christina :)


Hnusně hnusné.

6. listopadu 2010 v 18:55 | PinQiSs |  Moe KeCy
pinq
www.pinq-paradiso.blog.cz

Nemocná!!!

   Dobrý večer. Podvečer? Ano jsem nemocná. Z ničeho nic. Bolí mě v krku, furt smrkám, no snad to do pondělí bude dobrý, nechci být doma.
   Fotit se nemá cenu, žádná fotka se mi nepovede. :/ Mám až na to nervy.
   Chodí sem uplně málo lidí, to mě štve, že se píšu s článkama a skoro nikdo je nečte, ale co koho by zajímalo co dělám nebo ne, že. :)
    Zatím ještě zkoumám ten photoshop, a daří se. :) Takže to jde líp a líp. Je mi blbě koncim :) a du si lehnout mějte se líp jak ja :*

Poslední den.

4. listopadu 2010 v 19:34 | PinQiSs |  Moe KeCy
www.pinq-paradiso.blog.cz

   Skvěléé

   Dobrý. Ten text je dělaný v photoshopu. :D No já vím není to nic moc, ale je to můj první, zatím sem to moc nevykoumala. Snad jo na to fakt nemám nervy.
   Včera jsem se učila uplně na nic, nezkoušeli jsem, ani jsme nepsali. Zítra píšem ze Zemáku z kartografie no co to je.  Máme opravdu skvělou učitelku.
   Ráno jsem se teda ještě učila jak debil, ani jsem se nežehlila, pak jsem šla do školy, byla v tescu. Dneska jsme na výtvarce dělali nějaký obrázek složeny z psychiky? :D Ja udělala zmatek. Nepovedlo se mi to.
   Po škole jsem si šla zase lehnout, nespala jsem ani hodinu. A půjdu se ted teda učit. Měla bych aspoň. Těším se na dnešní zoufalky. Končím. Mějte se. :*

Středa. :/

3. listopadu 2010 v 21:26 | PinQiSs |  Moe KeCy
www.pinq-paradiso.blog.cz

Ksicht číslo jedna!

   Dobrý večer. Dneska už mi je líp. Takže sem ráda. Ozývám se až teď, protože se učim, pak sem spala, a zase se učim. Musim se naučit literaturu, dějepis plus němčinu. Nejsou normální. Dát tři písemky v jednom dni ne?
   Ráno jsem pospíchala do školy, protože sem si pracák nechala ve škole a musela sem tam udělat úkoly, a kdybych to neměla tak bych dostala 5 a to se mi ted moc nehodí.Takže vlasy jak debil dneska. Jojojo.
   Po škole jsem byla s miláčkem, přijela domů a zase usla.:/ No a teď se učim jak sem psala, ale facebook ma větší moc. :D Takže nevím, jak to zítra dopadne. Nemčinu už umim. Tak teď už jenom děják a možná i tu literaturu. Mějte se. :))*

No.No.No

2. listopadu 2010 v 15:32 | PinQiSs |  Moe KeCy

www.pinq-paradiso.blog.cz

Dobrý "špatný" den.

   Není mi dneska nějak dobře, nevím čím to je, ale nejradši bych se poblila :D a bylo by to. Zase jsem vstala v 6 budík mi zařval tak do ucha, že sem myslela, že se poseru strachy, jak sem se lekla. Učesala, namalovala a zkoušela jsem vyfotit pár fotek, no jasně, že žádný nemám.
   Předchvílí jsem dojela domu, a musím udělat tolik úkolů se z toho poseru. Ještě, že mi to jedna holka pujčila, takže to jenom opíšu a budu mít snad pokoj, a k večeru ještě slovíčka a bude to. Hotovýý!!
   Teďka koukám na čarodějky, jsou to úplně ty nejstarší díly. Takže se malo směju. Dneska bych se konečně mohla dostat k mýmu obočí, který jsem si nevytrhala už od prázdnin. Jak já to nesnáším, sem moc lína. Končím čus.