Březen 2011

Tak víte co mi můžete?

26. března 2011 v 10:54 | PinQiSs |  Moe KeCy
Jo podle nadpisu. Nemám na vás už naladu furt ty vaše narážky na mě a všechno. :/ Kdo to má furt číst. Nechápu proč řešíte mě a ne radši sebe. :)) Takže, já tu končím. Možná se časem vrátím, ale tohle už je vážne moc. :)) Stejne se ted blogu vůbec nevenuju, takže to bude lepší. :) Za to mi tohle fakt nestojí. :)
Mejte se!!! Kdyžtak me najdete na fb :)

FaceBook

A nebo forsmpring. :)

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO


Uplně v prdeli. :(

20. března 2011 v 18:58 | PinQiSs |  Moe KeCy
AHojte. Tak se ozývám po docela dlouhy době. :) Moje nalada je uplne na hovno takže taky super. :( Ještě, že mám kamarady, kteří mi fakt pomužou, když sem uplně ve sračkách.
Za tech pár dni co sem tu nepsala se toho moc nezmenilo. Jenom že sem si konečně opravila to NKO z NJ a dopadlo to dobře akorát sem byla vyklepana jak idot. :D Odpoledne sem vám sem psala článek byl delší, ale smazal se takže tak a už nevim co sem psat , takže to bude asi jenom takhle krátký.
Prostě aby jste vedeli sem uplne s naladou v prdeli. :( KLUCI ZASRANÍ! :D Víc se tu vypisovat nebudu. Nekolikrát sem řekla, že některý veci si proste nechám pro sebe ! :( A tohle určite. :(
Zase sem si dneska řekla, že se budu ucit. Jo učim se!! :D Noo. :D

FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO

Tumblr_lia2plhkml1qhs26qo1_500_large

Rytmus. :*

10. března 2011 v 13:15 | PinQiSs

FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO

RYTMUS! :**

Ubohý.

9. března 2011 v 11:13 | PinQiSs |  Moe KeCy
Tak nakonec jsem se rozhodla, že sem jeho žádnou fotku dávat nebudu, protože vy, když budete chtít, tak jste schopní si ho najít sami. Tak do toho. STejně to skončí tak, že poloovina holek co chodí na můj blog si ho přidá a budou si snim psááát, přesně jak to bylo s Michalem. ://
Neumím si předtsvait, že bych si třeba pridala kluka od Blondinette a psala mu. :// Ale s tim bohužel nic neudělám, no. Jenom, že takový pi*i bych s radostí zabíjela.
DNeska sem zase skončila v posteli, ještě že už je středa a utece to rychle. :) Pujdu zase spát sem hrozně unavená, i když spim skoro každou chvíli nevim co to semnou je. Mamka dneska bude volat kvůli vysledkům doktorce tak snad to bude dobrý.
Hrozne se mi ted líbí ta nová písnička od Rytmuse, nemůžu ji přestat poslouchat :D . Ale to byl jenom dodatek :D Tak se mějte. :***
PS: Dá se nějak zablokovat člověk aby mi nechodil na blog? :)

Nemocný článek.

8. března 2011 v 12:36 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ha, takže prý mám napsat nějaký delší článek. Jo, sice nebím, kdo to bude číst, ale nebudu pak číst ty debilní komentáře, že píšu krástký články, takže dneska napíšeu něco delšího a zkuste mít kecy ONI ví, na koho to je, že? ;)
Nebudu psát o dnešku, když furt jenom ležím je mi blbě. Furt do sebe musím cpát nějaky prášky, až mi z toho neni dobře ještě víc. Koukám na čarodějky a zachvíli zase zalehnu a budu spát.
V sobotu jestli mi už bude dobře tak se chystám za Petou pojedem do mekáče a asi do Aquaparku no, i když se moc čvachtat nechci aby se mi to zase nevrátilo ta nemoc, tak uvidime. Těším se. Snad to výjde. Ještě čekám na mamku co mi řekne a jestli ně pustí no.
A ted? Kručí mi v břiše du si udělat chleba s marmeládou a čaj. :D A zase pít prášky, jo, tak se zatím mějte. Tak ted čtěte a jestli si to nepřečtete, tak po mě už nikdy nic nechtějte. :D
PS:Chcete sem fotku Peti? :D:D

Zase nemocná.

7. března 2011 v 21:12 | PinQiSs |  Moe KeCy
Haha. Tak jak jsem říkala, sem prostě zase nemocná. Už mě to sere. DOktor říkal, že mam nejakou blbou imunitu, a že budu muset začít jíst nějaký vitamíny v práškách, takže zase celej týden doma, jo chce se mi.
Ještě, že v sobotu budu mít dobrej den. Snad už budu zdravá. Furt bych spala, ty jo. To je hrozný. Končím. Mějte se, :))

Nebudu se omlouvat, za to, že jsem štastná! :)

6. března 2011 v 16:23 | PinQiSs |  Moe KeCy
AHojte. Tak teda píšu. Sem nějaká nachcipaná to za prvý, za druhý se pujdu zachvili ucit, :D jo nesmejte se, musím. :D A za třetí mám ted takovou dobrou debatu s mamkou :P po dlouhý době taky.
Furt není ten nový design a fakt nemám čas, abych někoho našla kdo mi ho udělá. Takže ho ted menit asi dlouho nebudu. Mě tenhle nevadí, ani moc.
Od rána mě bolí hlava, jak kráva, smrkám kejchám. Jo, zase, nemám žádnou imunitu, nebo já už nevím. Pujdu si teda lehnout otevřu si knížku s Ajinou a trošku se to naučím. :D Tak se zatím mějte. PS: Sem štastna :D pro informaci!!! :D

OO 1. moje soukromí. Čtěte :/

4. března 2011 v 22:37 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ahojte. Píšu, protože se asi potřebuju vypsat. Jinak to nevidim. Potřebuji nový design. Já vím sem hrozná. :(( Ale tamten než mi načetl blog, tak sem málem umřela.
Za druhý, z čeho sem se chtěla vypsat? Asi to tu nechci psát, sem idiot, že? :D Jenom mi je některých lidi opravdu líto. :)
Našla sem kluka se kterým sem spokojená. Jo říkejte si, že sem klidně kurva, že du hned k jinýmu, ale nic o tom nevíte. Když to tak moc chcete vedět, tak s nim nechodím, ale je s nim fakt dobře, po dlouhý době aspon s nekým. A mám ho ráda. Tak me už nezahlcujte otázkama na form. :) Díky.
Joo fut vymýšlím ty názory, sem uplně vymleta, nic me nenapadá.


Chci být hvězda, ale hvězdy padaj z nebe.

3. března 2011 v 6:44 | PinQiSs |  Moe KeCy
Zdravím. Je ráno půl 7 a já už sem vzhůru. Nevím, jestli to nemám jít ještě zalomit. Jenom se ted smeju zase na FB co ty lidi vymyšlej. Jak někdo může napsat " Lhal si mi celou dobu" - "jo možná sem ti parkrát lhal" :D:D:D Nemůžu prostě.
Ve 12 se chystám ven. A ve 4 jedu domu zase. Takže na hokej nejdu. :) Ani se mi tam moc nechce, akorát tam mrznu jak debil. Venku je teplo docela, snad bude dneska svítit sluníčko. Chci napsat nějakej názor, ale jako at premýšlím jak přemýšlím, tak sem nic nevymyslela. Tak bduu přemýšlet jeste trošku no, co bych neudělala, že? Jo a ta písnička nahoře je užasna ta holka spíš. Ale celá se mi líbí. Bolí mě hlava du pro prášek a do 11 spát. Papa. ´Končím mejte se :-*
PS: Čím dál víc mě překvapujou otázky na formspring. Mažu jednu za druhou. Trapky. :))
3322671242_8d3a15bc47_z_large

Nový design a dekuji

2. března 2011 v 18:15 | PinQiSs
Mám nový design, ale to jste si asi už všimli. Nestíhám ted nic takže vám to tu jenom dám a zase du pryč. Zítra bych tu měla být až večer, tak si užijte den. A mejte se :* Jinak dekuji za rady ukusim se kouknout v Gate! :))