Duben 2011

Jedu facebook. :D

30. dubna 2011 v 16:35 | PinQiSs
Trošku to zabil chlapec no. :DD Líbí se mi to, docela i. Venku prší jak zmrd. Takže pijeeem doma.. .:DDD .
Čest. :*

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO


Tak co dneska?

30. dubna 2011 v 12:28 | PinQiSs |  Moe KeCy
"Čest"
Včéra večer sem se zásmala po dlouhý dobe. :D. Dneska ty čarodky co ? :) Uvažovala jsem nad tím, že bych se mohla "ožrat", ale nějak se mi nechce, doufám, že do mě tatka zase nebude lit neco. Jinak asi půjdu pomáhat mamce uklidit a pak budu až na pc. A nebo nevím, jestli je počasí na opalovaní, tak že bych to asi zapíchla na zahradu. Brácha si dneska koupil uplně užasny nike boty, musim je mit, ale v ruzovym :DD tak snad je seženu. Tak se zatím mějte. Večer napíšu.
Otázka pro vás: Co plánute na dnešek na večer vy ?

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOOTrada.. :D

29. dubna 2011 v 20:13 | PinQiSs
"Čest po třetí?"
Tak dnešeek. Jo měla sem jit ven s tim klukem,že ? :D Nešla jsem, napsal mi jeden určitej člověk. KONEČNĚ. Čekala jsem na to tak dlouho, tak jsem si všechno rozmyslela. Koukala jsem na tu svatbu byla vážně užasna. :) Dostala sem zmrdáno jak mala holka, že sem odpovědela na otazku o Michalovo holcee tak se me radsi neptejte :D nechi bejt zase zmrdana jako od tatínka. :/ :DD Pls přečtete si ten předchozí článek nebaví me vám to furt říkat "krávy" ://///.

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO


Jste uplně blbé?

29. dubna 2011 v 13:48 | PinQiSs
"Čest po druhý"
1. Zvykla jsem si, že když sem na blogu se mi "serete" do soukromí, ale už mě to docela i "sere". Už jednou sem řekla, že pokud to nenapíšu sem na blog, tak o tom nechci mluvit, někdy se tady z toho vypíšu, vy mi pomůžete, toho si cením, ale nemusíte vědět zase všechno. Stačí, jenom to, co chci abyjste věděli. Netýka se to jenom mě. Týka se to třeba i XOXO. Když nebyla s Kubou všichni ste řešili proč a tak. Taky mě to docela zajímalo, ale nesrala jsem se do toho :DDD. A je to prostě takhle furt.

2. Nevím co jste za "píče", ale jednou sem už o tom mluvila. Vadí mi, když si přidáte nějakéého kluka, kterého já chci, a píšete si s ním. :/ A tak je to furt, at už to bylo u Michala, ale všimla sem si, že i tedka u Petra apod. :) Dejte si už facky. :)

To je všechno co sem chtěla, snad se zamyslíte. :) Ale myslím, že vám nepomůžou ani tyhle moje "kecy".

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO

Tumblr_lke5pjlxbg1qbc40io1_500_large

Koukáte-koukali jste?

29. dubna 2011 v 10:15 | PinQiSs
"Boože"
Tedka koukám na tu svatbu prince Williama a Kate. Ta holka to má jak z pohádky. Hned bych se s ní vyměnila. Mít takovou svatbu, nestěžuju si na nic. :( Ale to ty mužem nechat jenom zdát, že ? :DD
Otázka por vás: STačila by vám skromná svatba nebo by jste chtěli tu královskou ? :)

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO

The-royal-wedding-2011_large

I need love. :)

28. dubna 2011 v 20:43 | PinQiSs |  Moe KeCy
"Čau"
Tak nový design už je, tak bych sem měla něco napsat. :) Jo jinak design dělala Deniska. Děkuji. :*
K dnešku asi nic nemám. Celej sem ho skoro prospala, a zítra nejdu do školy, protože chvi vidět tu svatbu a taky jdu s jednim klukem ven, takže se uplně tešim. <3 . :) Snad to vyjde už. :) Tak mi držte palce i vy :DDD
Jdu se umejt, a asi koukat na nějakej film. :) Tak zítra napíšu, nebo něco přidám. "AHoj"

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO

76243_151766141535328_131957003516242_285479_1232044_n_large

Bude nový design a pak..

28. dubna 2011 v 14:21 | PinQiSs |  Moe KeCy
Dneska budu mít asi design. ale musím napsat Denisce, a poslat nějaké fotky. Tak pak se uvidí, a bduu pridavat už normálne. :) Nvstevnost zatím nic moc, ale snad to bude lepší. Zase jako dřív, nebo se na to vyseru :DD.
Dneska sem docela v pohodě, vysmáta. :DD , Takže dobrý. Asi sem dám pak nějaký fotky nebo neco. Česta. :)

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO

Tumblr_ljv4vjgp2c1qbdqo5o1_500_large

Uplné dno.

27. dubna 2011 v 7:25 | PinQiSs |  Moe KeCy
"Ahoj"
Jelikož sem furt teď doma skoro a nemám co dělat, tak se asi vrátím, chybí mi to, a potřebuju se hlavně ze všeho vypsat, co se kolem mě poslední dobou děje. Někdy je toho na mě moc, někdy jsem zase uplně v pohodě, ale nevím, kdy se z toho všeho dostanu úplně. :) Snad co nejdřív, pokouším se na to všechno nemyslet, a jít dál. Tak se to přece dělá ne? :) Tak doufám, že sem budete chodit i dál, číst moje články, komentovat. A já se zase budu snažit aby se vám tu líbilo. :) Potřebuji co nejrychleji nový design !!!

WWW.FORMSPRING.ME/PINQPARADISOO