Květen 2011

"Citáty"

31. května 2011 v 19:00 | PinQiSs |  Moe KeCy
Myslim, že lidi z fb to docela i ocení tyhle "citaty" Snad se budou líbit. :)

1. Když jednou budeš v náručí s jinou stát, vzpomen si, i mně si říkal mám tě rád :)
2. Já nepřišla o tebe, to tys přišel o mě..
3. Miláčku, proč se někdy nepomilujeme jako ve filmu?", zeptala se nesměle. No co bych pro ni neudělal!! Tak jsem jí ho vrazil do prdele, vystřikal se jí do huby, otřel si jí ho o kozy a na závěr jí celou pochcal. Načež jsme zjistili, že asi každý sledujeme jiné filmy..! :DDDDDDDDDDDDDDDDDD
4. Život je příliš krátký na to, abychom ráno začali s litování. Takže, miluj lidi, kteří se k tobě chovají správně, odpusť těm, kteří se tak nechovají a věř, že všechno se děje pro nějaký důvod. Pokud dostaneš šanci, chop se jí. Pokud ti změní život, nech to tak. Nikdo neřekl, že to bude snadné, ale je zaručeno, že to bude stát za to !.... :)
5. Fyzická bolest se dá vydržet vždycky, ale ta psychická nikdy.
6. Big girls don't cry. .))
7. Neplač kvůli těm, kteří si nezaslouží tvé slzy, a kdo si je zaslouží? Kvůli těm přece nepláčeš :))
8. Nejsem tvůj PIN kód, aby si měl 3 pokusy .....
9. Souložit by se mělo v den začínající na "P". Tedy v Pondělí, v Pátek, Předevčírem, Pozítří, taky Posnídani, Poobědě, Předvečeří a vůbec každej Pitomej den a Pořád.
10. Jeden moudrý muž říkal vtip. Všichni se smáli jako šílení. Za chvíli ho zopakoval, v té chvíli se smálo míň lidí. Opakoval ho stále dokola a dokokla, až se nesmál nikdo. Když neslyšel nic jiného než ticho, usmál se a řekl; 'Nemůžete se smát nad stejným vtipem stále dokola a dokola, proč teda brečet nad jednou věcí pořád a pořád dokola?'
11. Nešnáším lidi, co jsou namyšlenější víc, než já. ;*
12. Říkate mi, že mám všechno co chci. Asi jste slepý, když nevidíte, že všechno co chci má ON.! :))
13. Netrap se kvůli někomu,kdo se netrapí kvůli tobě. Nemiluj toho kdo nemiluje tebe. Nepomáhej nikomu, kdo nepomůže tobě a kdo o tvojí pomoct nestojí. Nevěř nikomu, kdo něveří tobě. Neotvírej oči nikomu, kdo je otevřít nechce. Vždy si važ sám sebe a nedovol nikdy aby tě někdo ponižoval.
14. ♥ Jednoho dne pro mě budeš plakat , tak jako já plakala pro tebe. Jednoho dne ti budu scházet , tak jako ty jsi scházel mě. Jednoho dne mě budeš potřebovat ,tak jako já potřebovala tebe. Jednoho dne mě budeš milovat , ale já tebe ne!
15, Chlapec: Miluju tě ♥
Děvče: Dej mi pokoj
Chlapec: Ty nemáš srdce !..:(
Děvče: To mi říkáš ty?! Ty co si mi ho vzal??..:/ ♥
16. ‎"Vždycky tu bude ten jeden kluk a nezáleží, co udělá, ty ho prostě nedokážeš přestat milovat."♥♥
17. I bych ti řekla že tě nenávidím, že si to nejhorší co mě potkalo , že tě nemiluju ... že mi nechybíš, že mi je jedno s kým si, že mi je jedno co děláš, ale víš, lhát se NEMÁ! :'(
18. Žena ti odpustí všechno. Jen jednu věc ne!To že jí nechceš.
19. Když mě opustíš kvůli jiné, stanu se lesbičkou a převezmu ti ji :D ♥
20.Kvůli tobě bych se vzepřela i gravitaci, aby si věděl, jak moc tě miluju ♥ :)
21. Škoda, že láska není jako volejbal. Vykřikl by si: "Můj" a každý by odstoupil. ♥ :)
22.Je mi jedno, kolik holek o něj stojí, protože já ho nikomu nedám.
Je mi jedno, kolik jich pro něj po nocích pláče. Já bych plakala víc.
Je mi jedno, kolik z nich se snaží vykouzlit mu úsměv na tváři. Žádná ho nerozesměje tak jako já. Je mi jedno, pro kolik z nich je on v životě důležitý. Pro mě je nejdůležitější. ♥ !!
23. Snažila jsem se aby to fungovalo, ale ty se chováš jako blbec, byla jsem hloupá,, že jsem doufala, ale ta čepice hlouposti je dole, nevíš, o co přicházíš ♥ :'(
24. ON nenáviděl, ONA milovala. ON odcházel, ONA zůstávala. ON úsměv na tváři, ONA oči plné slz. ON řikal nikdy víc, ONA ješte jednou. ON vzpomínal, ONA zapomínala. ON napsal, ONA nečetla. ON přestal nenávidět, ONA milovat.
25, Nejdřív jsme byli JÁ a TY. Potom jsme byli MY. Po čase jsme byli MY a ONA. A dnes? Dnes jste VY a já :'(
26,Pro ženu, kterou jednou miloval, udělá snad muž všechno na světě - až na to, aby ji miloval znovu.

Co se vám líbí nejvic? (číslo)


Smutný písničky.

31. května 2011 v 16:19 | PinQiSs
Rozhodla sem se sem dát nějaky dojebavaci písničky. :D Me tyhle rozbrečí při každym pustení. :) Určitě víte, co zažívám, takže se mi nemůžete ani divit, že? :) Snad se vám nějaka bude líbit. A omlouvám se, že to není menší ale sem na jinym prohlížeči. :)

Pohádka malých holčiček.

30. května 2011 v 21:00 | PinQiSs |  Moe KeCy
Víte proč jsou pohadky? Aby jsme měli apson nějakou naději, že na tom světe není tak hnusně. :/. Každá holka věří v to, že bude jako popelka, nebo, že si pro ni přijede princ na bilém koni. Skutečnost je ale jiná. Když sem byla malá mamka mi vždycky četla nějaký pohádky a vzpomínám si, že sem nic jinýho než popelku nechtěla a bylo mi jedno kolikrát sem ji slyšela, bylo to prostě užasny slyšet furt dokola, jak nakonec budou spolu do konce života, a jak hroozně se "milujou"?:D
Postupem času už sem pohádky ani číst nechtěla, ale vždycky sem věřila, že něco jako pohádky existujou a, že bych mohla zažít taky takovej příbeh. Naivni pipina já vím, ale třeba se mi to jednou splní a já si buduu žít svoji pohádku, tak jako v pohádce. :D.
Snili jste si taky svoji pohádku když ste byli menší? :D (snad ocenite tenhle článe, i když sem nevedela o čem psát)
Tumblr_llnspmztme1qc291io1_500_large

Rada na bolavý srdce.

30. května 2011 v 17:00 | PinQiSs
Tak určitě nejsem jedina holka co je ted bez kluka, že? Určitě polovinu z vás to trápí. Mě díky bohu pomáhají kamoši a sem za to ráda, takže si to ani tak už moc neberu. Ale tady jsou kdyžtak rady, jak to udělat a zapomenout. :) Od izz.Kde mám takovou jakoby fajfku tak to mám splněny :DD

1. Smaž jeho číslo ze svého telefonu, přeškrtej jeho narozky v diáři a odstraň ho z přátel na facebooku.
2. Všechny věci, které jsi od něj dostala, dej do krabice a tu ulož pod postel, nebo na dno skříně. Klidně popros o pomoc kámošku a máš-li fakt vztek, vyhoď je. Ale já jsem zastáncem toho, že za pár let, až budeš dospělá ( nebo dokonce stará :D) se Ti tyhle věci budou hodit jako vzpomínky a určitě se nad nimi zasměješ.
3. Zavolej nebo se sejdi s nejlepší kámoškou a pořádně se vybreč a vypovídej.
4. Dej si čokoládu, pusť si nějaký filmík a zalez do postýlky. Až vylezeš, dej si předsevzetí, že už nebudeš smutná. :)
5. Vyraž na nějakou akcičku, třeba diskotéku nebo i ples, vždycky můžeš najít někoho, kdo Ti bude rozumět líp než ten zatracenej bejvalej. A nezapomeň na úsměv. :)
6. Provětrej si hlavu - najdi si nějakou činnost, při které na něj nebudeš myslet. Co takhle aerobik nebo zumba?
7. Rozchod rozhodně není konec světa, musíš si věřit. Na světě je tolik kluků a ty jsi přece krásná, no ne? Koukej toho využít a vyraz na lov. :)
Rada na závěr: Rozhodně ho nepomlouvej. Okey, ublížil Ti - ale přece nechceš skončit jako nějaká trapka... Seber se a raději ho ignoruj. Uvidíš, časem se z vás třeba stanou i přátelé.

Tak mě nechal...

30. května 2011 v 0:49 | PinQiSs |  Moe KeCy
Myslela sem, že dneska budu zase usinat s pocitem, že me nekdo miluje. :'( Bohužel. Už nidko není. :'( Zatím co píšu tenhle článek tak brečim, jak jinak co. :'( Ti co mě maj na fb tak si asi vsimli, že spolu nejseme. :'( Ti co ne, tak to ted rikam. DUVOD?: Myslí furt na tu holku co s ni byl dva měsíce a já sem prostě asi byla jenom taková náhrada, takže je zase s ní a ja zustala jak píča sama a budu brečet zase každej den. Pokusim se teda aby ne. ale uvidime. 9 dni ze me delal píču, jak me miluje, a pak ? pak z něj vyleze, že chce JÍ! tak kde to sme? byla sem blbá a naivni :'( sem v prdeli abych se priznala vsude sme ho smazala. i z mobilu :DD. Nase fotky smazala, veci od nej asi vyhodim, protože je už u seb enechci a toho velkyho medveda co sem od nej dostala? :D sem mi vyhazovat nechce, ale pripomina mi ho uplne nejvic takže ho dám asi sestrence malý :D ta ho oceni vic než já. :) :'( musela sem se nekam vypsat, chtěla sem být stastná a byla sem ale jenom 9 dní, ted sem zase troska. :'( Mejste se snad se ozvu až budu mit naladu ! Text k týhle písničce to řekl za mě !! : A ja proste žačnu novej život.! Od XOXO.

edit: Sice sem celou noc nespala, ale jedno sem si uvědomila, a to, že mi on za to nestojí. Najdu lepšího. Takovej je přece život, ale ničit se kvůli tomu nebudu !

Něco ti povím,
Nikdy v životě jsem neměla velikost 10
Nechala jsem běžet motor, nemohla jsem vědět
Co uděláš, když ti dám šanci to dát všechno do pořádku
Udělala jsem to, i když mi Katie říkala,
Že tohle nebude nic než ztráta času
A měla pravdu
Věděla jsem jen, že tvoje sestra opakovala,
Že se mi snažíš lhát a já prostě nechápala proč

Oh, tohle je hloupé, ale já nejsem hloupá
Nemluv se mnou jako bych byla hloupá
Pořád tě miluju, ale tohle dělat nemůžu
Možná jsem hloupá, ale ne blbá

Moje nová přezdívka je "ty idiote"
Tak mě nazývají přátelé,
Když mě vidí a volají mi
Říkají mi: nech to být, on není ten pravý
Myslela jsem si, že vidíš tvůj potenciál
Možná to je to, díky čemu jsem zpitoměla.
...
Snažila jsem se aby to fungovalo
Ale ty se chováš jako blbec
Byla jsem hloupá, že jsem doufala
Ale ta čepice hlouposti je dole
Nevíš, o co přicházíš
Máš na sobě všechny své lži zatímco já mizím...
Ale já jsem ta jediná, kdo už je doopravdy pryč
Ne, ne, ne, já nejsem hloupá v lásce!!

255694_217602428264805_100000451493792_803818_1179732_n_large

Dnešeek.

29. května 2011 v 20:26 | PinQiSs |  Moe KeCy
Čau, dneska už po druhé. Tak sem chvilku dneska byla na ty zahradě no, ale byla sem lína sse převlíknout do plavek. :D Takže sem se ani neopalovala. Pak sem mamce teda pomáhala chvíli a pak koukala na glee už sem u druhý řady a zachvíli to zase budu mít dokoukaný tak mi můžete radit, na co mám pak zase koukat. :D Byla bych vám vděčná.
Tedka koukám na superstar, píšu si s miláčkem a půjdu se umejt a spát asi. Ještě, že máme teda volno, že se zase vyspím. :) Nezavidim těm co musí do školy. :D. Asi budu potřebovat novy design, tenhle už me nějak přestal baviti. Kdo se hlasí ? :D Zatim se mejte a zítra se pokusim přidat něco jiného, než je deník !!
Tumblr_llyo29x3691qdp6tno1_500_large

Nevim co psát!

29. května 2011 v 10:27 | PinQiSs |  Moe KeCy
Tak jo no, chce se mi to fkt psát po druhý. Vstala sem kolem 10. A měla sem ještě spát, protože fakt usinám. :D Dneska se asi půjdu natahnout na zahradu, i když to tam nevypada, že by to sluníčko moc šajnilo. Dokoukám ještě prvni řadu glee a půjdu asi. Pomoct mamce, nebo zase bude šílet. Jestě, že se zítra nejde do školy. :/
Poslední dobou nevím co sem psát. Nic se kolem mě neděje. Takže budu přidávat až se mi bude chtít a budu sem mít co napsat, zatím se mějte. :*
Tumblr_lll5c3sno61qfqinno1_500_large

Glee-hello

28. května 2011 v 14:51 | PinQiSs
Další písnička z Glee, ale já musím, je tak DOKONALA!! .D a ten text <3 zamilovala jsem se
yl jsem sám s tebou, v mé mysli
A v mých snech jsem tě líbal na rty, tisíckrát
Občas tě vidím projít skrz mé venkovní dveře

Halo!
Jsem to já koho hledáš?

Mohu to vidět ve tvých očích,mohu to vidět v tvém úsměvu
Jsi vše, co jsem kdy chtěl a moje náruč je doširoka otevřená
Protože znáš jen to co říkáš a znáš to co děláš
A ja ti chci tolik říct
Miluji Tě.

Velmi si přeju vidět sluneční zář v tvých vlasech
A říct ti čas od času znova, jak chci o tebe pečovat
Občas cítím,že mé srdce přeteče

Halo!
Jsem připravený nechat se tě to dozvědět

Zajímám se kde jsi, a zajímám se co děláš
Cítíš se někde osamělá nebo jsi někým milovaná?
Řekni mi jak vyhrát tvoje srdce, nemám žádné vodítko
Ale nech mě začít říkat
Miluji Tě

Halo!
Jsem to já koho hledáš?

Zajímám se kde jsi, a zajímám se co děláš
Cítíš se někde osamělá nebo jsi někým milovaná?
Řekni mi jak vyhrát tvoje srdce, nemám žádné vodítko
Ale nech mě začít říkat
Miluji Tě

Brusle asi.

28. května 2011 v 13:31 | PinQiSs |  Moe KeCy
Tak co dneska? Každou chvíli to vypada, jak kdyby se to mělo rozechcat. :D ..Asi pjdu na brusle, sice sama, ale to nevadí no. Sluchátka se mi uplně posraly, takže nevím, co ted budu dělat, asi si budu muset objednat nový, protože muj brácha, když na něco šáhne, tak to stojí za to. FAKT!!
ZAtím půjdu koukat na další díl GLEE už sem skoro nakonci první serie, takže dobrý. Těšim se už na tu druhou :D
Mám docela dobrou náladu, i presto, že si muj kluk vybere radsi bejvalou, než mě. :D:D Jo, tak ja končim mejte se. :D


Kvůli tobě bych se vzepřela i gravitaci, aby si věděl, jak moc tě miluju ♥

27. května 2011 v 19:14 | PinQiSs |  Moe KeCy
Bože to je zase užasnej den. Až z toho nemůžu. Zase na píč*. Někdy si říkám, proč vlastně ja? :D. I když bych udělala první poslední, vždycky budu ta nejhroznější, a prostě ve všem špatná. Na co se snažit, když sem stějně ta tu krávu, co je hrozně a trapně zamilovaná a není mi to oplaceno? :) Mám toho dost,už tu nechci psát takovýhle články, už NE!
A dnešek? O ničem prostě. Přišla sem ze školy lehla si na hodku pak prišel on. Byli sme spolu pak sem jela domů no. :)
Muj skvělej den prostě no. :) Přímo jeden z "užasnějších" A nakonec jedna písnička u který se taky dobře brečí. :) Případám si jak už debil ://.