Září 2011

29.9.2011

29. září 2011 v 23:14 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ne, že bych neměla nějak náladu jako vždycky. Mám se poprvadě dobře. Ted i líp něž to. V sobotu se jde pít. Nejlepší kamarádka má narozeniny, tak to se musí oslavit pořádně. A pak uvidim konečně jeho, takže se těším jeste víc. Možná sem dám fotky po sobotě, myslím, že jich nebude málo, ale do neděle se už neozvu zatím.... budu na formspring. :))

www.formspring.me/pinqparadisoo

Nezklame :))

Grave Encounters 2011

28. září 2011 v 16:52 | PinQiSs |  Moe KeCy
Zrovna dneska ještě musím ležet doma, ale zítra už jdu do školy, tak mi kamarád poradil film, který si můžu stahnout. Jmenuje se Grave Encounters. Je to horor. Par lidi proste "zkoumá" duchy.. a prostě jdou do psychyatrický lečebny, kde údajně straší. Přijde mi to trošku jako paranormal activity, ale teď nejdu ani zachod sama. Takže kdo má rád horory, doporučuji stáhnout. :))
Pak je to trošku ví zamotaný a nereálný bych řekla. :D

www.formspring.me/pinqparadisoo


27.9.2011-Naschval.

27. září 2011 v 8:02 | PinQiSs |  Moe KeCy
:) Zdar.
Tak jsem po 5 hodinové přestavce dokoukala konečně tu Černou labuť, bože. Teď nevím jestli umřela nebo co? SKončilo to tak blbě! Ale dobrej film. PO dlouhy době film, kterej sem hltala od začatku do konce.
Mamka mě ještě nechtěla pusttit do školy, takžee sem doma a jak naschval se mi dneska nechce spát. A vstala jsem tak brzo. Fakt mám radost. Ale ja si lehnu k televizi nebo k filmu co jsem si ještě stáhla a usnu. :D
Na Formspring, zase řešíte jenom .mě a jeho Vždyt je to už jedno. :) Já už to moc řešit nechci, ale ptát se můžete, když to budou normální otázky. :)
Jdu dokoukat Panna nebo Orel a pak si zase něco stáhnu. Mejte se kdyžtak sem na formspring ONLINE.

www.formspring.me/pinqparadisoo

Tumblr_lobl9wpozz1qc0khfo1_500_large

26.9.2011-článek 2.

26. září 2011 v 16:46 | PinQiSs |  Moe KeCy
Myslím, že se to bude hodit těm, co si rádi davají na FB, takovýhle statusy.

 1. Ani ten nejkvalitnější alkohol ti nezamotá hlavu tak dokonale jako kluk... :)
 2. Jen mě pomlouvej, aspoň vím, že na mě myslíš! ;)
 3. Celý tvůj život, může změnit jediná vteřina. Jen nikdy nevíš kdy a která
 4. Udělala jsem jednu velkou chybu a to, že jsem se do tebe někdy zamilovala.
 5. Znáš ten příběh, ten strašně, ale strašně smutný příběh o tom jak nám bylo veselo ..
 6. Je to divný pocit potkat milióny lidí a nikdo s vámi nehne, a pak přijde JEDEN člověk, a změní váš svět.. navždycky.
 7. Po dlouhém čase se potkali..
  Ona "Ahoj, potkala jsem někoho nového.. Mám nového kluka a mám jinou budoucnost.. No a co ty, jak jde tvůj život?"
  On zavřel oči, aby skryl slzy.. Vzpomínal na všechny chvíle, co spolu prožili.. Vzpomněl si na to, jak se dělili o svoji bolest.. Na všechny ty šťastné chvíle.. Na to, jak odmítal stovky děvčat, jen aby mohl být s ní..
  Sebral zbytky své hrdosti a poslední síly, usmál se a odpověděl "Promiňte, slečno. My se známe?" .. :(
 8. Člověk, který tě kdysi zklamal, je minulost !
 9. Slzy děvčat si zaslouží jenom CIBULE.
 10. Pokaždé , když dostanu otázku "Miluješ ho ještě?" odpovídám "Ne". Ale v tom momentě mi proběhnou hlavou všechny ty vzpomínky na tebe a vím, že lžu nejen okolí ale i sobě. Proč si musel přijit do mého života? Vždyť bez tebe mi bylo tak dobře.
Kdyžtak zase do komentářů napište jaké číslo se vám líbí víc. :) Mám jich víc, ale zatím sem dám jenom tyhle. Pro mě vyhrává 10 a 7 ! :)
Piště otázky na formspring koukám na černou labuť , tak aspoň tam jsem furt tak nějak ONLINE.

www.formspring.me/pinqparadisoo

Of-course_150308702_large

26.9.2011-Blbě.

26. září 2011 v 7:19 | PinQiSs |  Moe KeCy
Tak píšu hned po ránu, kdy jsem si myslela, že to přes víkend vyležím, ale je mi ještě hůř. Takže dneska ještě zůstanu doma.
Stáhla jsem si včera starší flmy.Panna nebo orel. A konečně se kouknu na Černá labuť. Na kterou sem se teda fakt nikdy dívat nechtěla, ale každej rika že je to dobrej film, tak uvidim, prej se v tom budu ztrácet a s mým mozkem to nepochopím, no už se vidim.

www.formspring.me/pinqparadisoo

Tumblr_ls3zhk3a1x1qzrkmlo1_500_large

25.9.2011-Filmy..

25. září 2011 v 12:28 | PinQiSs |  Moe KeCy
Nevim, co dneska přidat včera sem nikde nebyla. Mamka mě nepustila, prej že jsem moc nemocná, ale do školy jít můžu normálně. :DDD No chápete to ? :D
Včera jsem koukala na Zkažená úča/Bad teacher.. užasnej film :D . Stáhla jsem si včera nějakou komedii Paul, doporučenej :D .. tak uvidim :P jestli se mi to bude libit.
Večer snad jeste neco pridám :))

www.formspring.me/pinqparadisoo

Tumblr_lfxfr9vgii1qa8tdjo1_500_large

24.9.2011-Nemocný dnešek.

24. září 2011 v 10:59 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ten kdo ještě neviděl TVD, tak už je i na netu.. a opět zase užasnej dil.. jenom škoda, že elena neviděla stefana :D.
Už me to sere jak sem nemocná asi tři týdny a furt musím chodit do školy a neuzdravit se. Fakt mě to baví. CHtěla bych zase dneska k pít, ale nevím, rodiče jsou nějaký podrážděný. :/ Tak se nechci ani ptát na peníze. .. Ale jestli chci jít tak budu muset.
Poradite mi prosím nějaký filmy na dnešek ? STejně ho zase musím pořádně proležet.. prášky v sobě už mám. Tak snad to už pomůže. Zatím :))

www.formspring.me/pinqparadisoo


23.9.2011-Ať si nalhávám co chci, nikdy nezměním ten pocit, že jsem s ním tehdy byla šťastná.

23. září 2011 v 16:00 | PinQiSs |  Moe KeCy
Jsem dívka, která neví co chce. Která stále sní o svém princi na bílém koni. Která se ráda schoulí pod peřinu. Která se bojí, která se ráda směje a hlavně, která dokáže mít ze srdce někoho ráda! Která pláče při hloupé pohádce, když konec nedopadl nejlépe nebo když jí někdo ublíží. Která se těší z překvapení a hlavně, která je sama sebou i když se to nikomu nelíbí.
Toužím po chlapci, který by mě miloval takovou jaká jsem, který by se mnou dělal spoustu bláznivých věcí, s nímž bych mohla počítat hvězdy na nebi a hlavně po takovém, který by mi nikdy neublížil.
Fyzicky jsem možná dospělá, ale v duši jsem stále ta malá holčička, které museli číst pohádky na dobrou noc, kterou museli utěšovat, když se jí zdál zlý sen a které museli rozsvítit lampičku na nočním stolku jinak by neusnula. :))

DNešek? Nebudu si stěžovat i když jenom na chvili .. byl užasný
Že by se konečně objevil někdo.. k někomu budu moct něco citit? :) Zatím necítím nic jiného než kamarádství, ale kdo ví. Prostě sem ráda, že ho znám. :))
Ted se pujdu chvilku prospat, potřebuju to už po tom hrozným týdnu. Aspon dvě hodiny. Zatím si stahnu novej dil TVD a doufám, že už jsou i titulky, ale myslím, že jo.
Nemoc mě furt neopustila. Bolí me v krku rymu mám. A stejně do ty blbý školy musím. Dneska ta gramatika dopadla líp, než sem myslela.. že by sem konečně tenhle rok dala němčinu na dvojku ? :D Asi ne. :D
Zítra jdu zase PÍT!!! Domluvila jsem se s tim kamarádem.. a jedna kamoška má zase narozky. Tak se docela těším. Zatím. :)

www.formspring.me/pinqparadisoo


,,Johnny, la gente esta muy loca
What the fuck"

22.9.2011-I'm the bitch.

22. září 2011 v 17:06 | PinQiSs |  Moe KeCy
Znáš to;)
Když ji/mu chceš říct Miluji Tě, ale nemáš odvahu.
Když chceš zapomenout, ale nedokážeš to.
Když celý den trpíš, ale nikdy ji/mu to neřekneš.
Když čekáš až se přihlásí, ale ona/on ti stejně nenapíše.
Když máš chuť se ji/ho dotýkat, ale víš že se ti to teď právě nesplní.
Když jdeš spát a usínáš s myšlenkou na ní/něj.

Bože, já sem tak ráda jak mě maji všichni za svini a mají mě hrozně ráádi.
Né, že by mě to bavilo, ale jenom kvůli tomu, že nesnáším ji mě bude nesnášet celá její třída. :D Jo, vlastně je to chudinka. :(( Heh smeju se málo. :D . Může si být jistá, že moje třída jí má taky "ráda" .. :D
Dnešek? :D Má cenu se vůbec vyjadřovat ? Nejradši bych si zase lehla a celej ten den zaspala. DNeska jsme skorát psali z němčiny slovíčka a zíra ještě gramatiku, takže se na to musím aspoň kouknout, už ted tuším, že ta gramatika nedopadne dobře, ale slovíčka myslím, že dobrý.
To, že z ničeho zatím nepíšem sem nějak zakřikla. Zítra hned zemák, jenom protože se jeden debil směje ve chvíli kdy nemá a odnese to celá třída, učitelka je tošku labilni. :)
Dneska v americe TVD zítra už budu konečně koukat na novej díl. Jak já se nmůžu dočkat :)

www.formspring.me/pinqparadisoo


21.9.2010-Všechno mi leze na mozek.

21. září 2011 v 17:09 | PinQiSs |  Moe KeCy
Čest.
Dnešek naprosto zabitej zase. Jenom se jídelna stala dnešním nejnavstěvovanějším místem :D. Pak jsem si musela nechat potvrdit ještě papiry pro mamku a pak sem konečně vypadla domů z ty školy. Zítra zase dlouho. Se na to už vyseru. Ale, když slyším, že má někdo do půl patý tak jsem do půl třetí a jeden den do půl 4 ráda.
Ted bych si nejradši lehla a spala, ale provokuju brachu :D. Ještěže už nemám kluka, že mi to nemůže oplácet, spíš mu to plácím já. Miluju, jak má přitom uplně nervy a nejradši by mi jednu natáhl :D. Jsem prostě "svine" :D .
No nic, jsu hrát angry birds, nemůžu furt udělat jeden level, už mi z toho hrabeee ! .. Bye. :P
(zítra konečně TVD) :D

www.formspring.me/pinqparadisoo