Leden 2012

22.9.2012-Som aký som

31. ledna 2012 v 13:04 | PinQiSs |  Moe KeCy
Tak jsem nějak přišla domů a řekla si, že by bylo kdyby jsem sem napsala. Ale za druhé nevím co.
Dneska jsme ve škole měli být o půl 1, ale nakonec jsme dostali vysvědčení první hodinu a šli domu, kvůli topení nebo co. Tak jsem si nachvili lehla a nějakej "inteligent" ♥♥ mě probudil smskou. Oblíkla sem a šla "ven" a pak s holkama zase do školy na oběd.. Pak otevřu formspring a milion otázek o tom kdo si smazal formspring :D jde vidět že vás to hrozně trápí, ale já na to odpovídat nebudu a už vůbec ne o něm :D.
Taky jsem koukala, že článek týdne je zoufalství oo o tom bych asi něco věděla spíš 100%. :D Ted si mažu lehnout k televizi a budu čekat na to, až mi napiše to trdlo.. tak se mějte .. :))).
Tumblr_lo26w6frhq1qazstso1_500_large
Som aký som, nedá sa s tým nič spraviť,
raz už taký som a môžte ma za to aj zabiť,
žijem deň za dňom a chcem sa predovšetkým baviť,
taký som, áno takýto ja som,
a nie som ako on, bratu nie som ako každý,
niečo som tu našiel a už je to moje navždy,
s úsmevom na tvári tancujem si v daždi,
taký som, áno takýto ja som.

M&K II.

30. ledna 2012 v 17:28 | PinQiSs |  Moe KeCy
Nebudu dneska psát článek zachvílí běžím zase za .. :-* Takže nemám čas tak se mějte..
Je to blbost nevim co nás to napadlo :DDDD

Si..?

29. ledna 2012 v 12:28 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ach jo, co to se mnou je... (viz. konec článku)
Včerejší den nebyla jak sem si představovala, ale i tak jsem ráda, že jsem tam šla, už jsem to potřebovala vypadnout někam, kde mě lidi rozveselí, kde me naserou a zase rozveselí. Příznám se špatně mi není a to i že jsem to míchala. A mojí oblíbený vodky s džusem bylo víc než dost.
Dokoukala jsem Poslední píseň ano zabrečela jsem si. Včera jsem poznala kluka. Je nádhernej a celej večer jsem ho okukovala samozřejme že tam byl se svojí holkou :/. Je mu 23, ale on je užasnej. Po chvilce snažení navázat "ten oční kontakt" za mnou přišel. Vzal mě tancovat samozžejmě na ploužáka a jeho holka by me v tu chvíli pohledem zabila. A D. byl ještě naštvanější než byl. Nemám na něj žádnej kontakt a asi to tak je lepší i když chtěl číslo.. ale řekl "ještě se uvidíme" .. co si sakra pod tím mám představit? :D A než abych se "bavila" s D dělám tohle.. proto nechápu co to se mnou je? I když na D. taky nemůžu čekat večně, ale kvůli jednomu klukovi, kvůli blbýmu tanci ho přece taky nechci ztratit.. Bože depkařím už jenom protože Kejmi dala na fejs. písničku od Gamby (pod článkem) ... Asi jedno závěr článku NYKLÍČKOVÁ PROBER SE, EXISTUJOU PROSTĚ KLUCI, KTEŘ NEJSOU PRO TEBE !
Tumblr_lydvqftqrz1qc2u00o1_1280_large


Co když se to nevrátí? :DD:(

28. ledna 2012 v 16:11 | PinQiSs |  Moe KeCy
Zboznuju ho :D umí si ptoste udělat prdel ! D

27.1.2012-28.1.2012

27. ledna 2012 v 17:20 | PinQiSs |  Moe KeCy
Po dnešku jsem se rozhodla 100%. Už nebudu váhat .. Zítra si to užiju, a po snad užasným večeru budu s ním! A nebudu nad tím vůbec doufat ! :D Prostě do toho jdu...
Dneska docela super zase sem dostala zjebáno na fyzice, že neumím jeden blbej vzoreček. Učitel je sexy, ale po dnešlku bych ho kopla do prdele, tak maximálně.
Nemůžu se dočkat zítřka a klidně o tom budu básnit furt dokola. :))
Taky jsem koukala na Sex in the city 2, užasnej film. :DD Jako všechny díly serialu a první díl. O tom není pochyb. Dneska jsem uvažovala kam na vysokou .. Práva nebo sakra ted na to nepříjdu jak se to jmenuje! :( :D Jsem teprve ve druhaku, ale strach z maturity už se trosku projevuje, když 2 roky utečou jak nic.. ¨
Mluvím furt o škole, zítra bud napíšu nebo ne, ale asi ne .. Odpoledne jdu s rodičema ke známým a pak večer mířím k němu, tak se mejte v neděli se ozvu s infem ! :D
Tumblr_lxr56umdrz1rn9ct9o1_500_large

kraviná

26. ledna 2012 v 20:58 | PinQiSs |  Moe KeCy
Pamatuješ na ty časy?

Já myslím, že si na něco ještě vzpomínám. Bylo to až moc dlouhé. Moc bolestivé. Myslela jsem si a strašně přála, abych na Tebe zapomněla. Jenže postupem času jsem si uvědomila, že nejde zapomenout na člověka, který ti dal tak moc vzpomínek. Respektive by to šlo, ale stejně by v Tobě zůstal kousek toho člověka. Prostě se nedá zapomenout úplně.

Je i tak docela pravda "Sejde z očí, sejde z mysli", jenže řekni mi. Prošli jsme celé město a každé místo = vzpomínka . . k tomu ještě každá úplně jiná. Popravdě? Docela hezká. ))

Ne, už nikdy bych to nechtěla zpět. Jednou to stačilo ! Tolik bolesti, to už bych nerada zažila.

I tak ti ale děkuju, za ten chvilkový pocit štěstí ! ')
Tumblr_lxmdlbojef1qcjdz6o1_500_large

25.1.2012

25. ledna 2012 v 17:10 | PinQiSs |  Moe KeCy
Nehehe, já mám tak nudný dny, že ani nevím, proč sem píšu článek.
Ve škole dobrý na všechno suply, psali jsme z dějáku samozřejmě nic tam nemám! Nesnaším ten předmět a horší je, že jestli chci jít na práva, tak bych z toho měla maturovat. Budu muset se ucit no. Co mi zbývá.
DO ted , no vlastně mám jenom polovinu, jsem přepisovala sešit ze zemáku. Zeměpis mám ráda, leze mi do hlavy skoro sám, tažkže mi to ani nevadí. potom se musím naučit slovíčka na nj. No jo jdu do ssebe !
DNeska to asi zabalím brzo, jsem unavená, nemám ráda, když me tu drží do jedný do rána hlavně že on se vyspí ! :/ grrr.
Vážně nebudu psát nějaky slohy. Tak se mějte. :)))
Jak pravdivý :D
801725-9-1323717672046_large

24.1.2012

24. ledna 2012 v 18:28 | PinQiSs |  Moe KeCy
Big-fuck-lies-small-favim.com-275403_large
Dneska jsem si jaksi udělala volnej den. Neplánovala jsem to, jen se mi prostě nechtělo vstát z postele a před mamkou jsem to svedla na to moje užasny břicho! Díky bohu s ním mám problémy furt, takže mi to snědla.. ( jo doufám, že ví moji adresu na tenhle blog)
Ode dneška začínám taky cvičit. Nechci zhubnout jenom si zpevnit břicho ! Protože je to hrozný a neříkejte mi že ne, když jste to neviděli! :D
Čekám jenom na titulky k GG., abych se konečně koukal jak to dopadne pak má být zase nějaká pauza jako s upírama ! Tak co to je ! Ty jejich skvělý pauzy...
Nálada na nic, když ještě vím, že mě čeká užasná konverzace zítra.. Ještě že mi náladu zvedá ON.
Už aby byla SOBOTA!!!!!
Bože ty jsou !! :(( Umřela bych pro nějaký boty ! :DD
Tumblr_lslc406aja1r0wx8zo1_500_large

Sociální sítě

24. ledna 2012 v 12:42 | PinQiSs |  Moe KeCy
Sociální síťě...
Pro někoho normální věc, pro někoho věc, která ho naprosto odpuzuje..
V dnešní době je plno Sicialních sítí, zmiňovat nemusím ani facebook, který má v dnešní době skoro každý.
Můj názor na FB:
Když jsem si FB zakládala netrávila jsem tam tolik času jako teď. zavislost na něm je hrozná. Hodně lidí jsem díky němu poznala, hodně lidí taky ztratila. V dnešní době je to až moc.. Člověka radši neoslovíte na ulici, ale zjistíte si jak se jmenuje pak ho vyhledáte a buď ho šťouchnete nebo napíšete zprávu. Můžete se z toho stát přátelství, láska nebo cokoliv jiného. Ale co pak řeknete, "bál sem se ji oslovit na ulici tak jsem zkusil FB?" Jak to bude vypadat za pár let? I ven spolu budem chodit přes socialní sítě ne? Obdivuju lidi, který bez toho dokážou žít, neláká si je to založit, nebo prostě jenom kliknou na "zrušit učet". Třeba se mi to taky jednou povede.. Doufám v to. Hodně věcí se kvůli fb skazilo.
Napsala jsem uplny žvásty, ale já to prostě tak vidím... Bohužel.
Váš názor?
1261055_460s_large

23.1.2012

23. ledna 2012 v 23:46 | PinQiSs |  Moe KeCy
Vůbec nevím co bych tu měla psát, akorát mám zase nervy,, haha, ten blbec mi za to vážně nestojí! Prostě ne.
Ve škole srandy kopec. ;) Bože co to melu za sra*ky.
Jdu do sprchy a spát, nemám co psát, nemám naladu, nemám nic.. Tak se mějte ..
Ten text v tý pisničce, (ne že bych to někdy zažila) Bože nenavidim ho !