Únor 2012

29.2.2012-Žvásty. :D

29. února 2012 v 17:19 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ehm.
Měla jsem pocit, že s tím tady seknu. Nechtělo se mi psát ! Navíc, nechci aby to určitý lidi četli. Kdybych byla ticho ještě dva měsíce, ani by nevěděl, že tahle stránka existuje ! :/ Někdy vážně lituju, ale co, rušit to tu nechci. 4 roky vzpomínek. To se přece jen tak smazat nedá. Na to nemám. :D
Už od rána mi psal ten "můj" užasnej M. (jinej M. viz. předchozí článek :))) :DDD ) Sice mě probudil, ale nevadí. :)) Sobota už se blíží nemůžu se dočkat.
V neděli jedu pryč, celý týden což mě docela štve, ale zase budu se sestřenkou a bratrancem a tak, dlouho sem je neviděla. A je to aspoň místo, kde nemyslím jenom na to nejhorší. A když mě budou zachraňovat smsky od něj tak to bude ještě lepší. Už ted si plánuju velky prázdniny :DD. Prostě ta mamka mě nikdy nemůže poslat do Francie, i když bych tam chtěla nejvíc :/. To dělá naschvál nebo nevím. (asi chce abych tam jela s tim vyvolenym ktery me požadá o ruku) :DD Bože co to melu :D.
Ještě že zítra jenom na 4 hodiny do skoly a potom jdem na nějakou Čínu. (projekt? , co ja vim, prostě blbost)
Jdu pomoct mamce s palačinkama a pak jdu kouknout na O.C. Je to ted zajimavý :DD.
Mějte se. (no jsem zvědavá kdo to zase bude číst, žvást na žvástu) :DD

FORMSPRING.me27.2.2012-Až moc šťastná na jeden den.

27. února 2012 v 16:39 | PinQiSs |  Moe KeCy
Haha,
Tak dneska jsem měla dokonalej den, přímo!
Ve škole jsem byla jenom 3 hodiny a pak jsem šla k doktorovi, kde mi řekl, že půjdu na operaci. (no snad nebudu muset) Šla jsem si do tesca pro bagetu pití a šla k němu čučet na Silent Hill, no povím vám, nebála jsem se. :D Spíš mě rozesmíval on. :D Takže jsem z toho nic neměla, pak už přišla jeho mamka, tak nám udělala jídlo pak se přidal i jeho nejlepíš kamarád a ja už musela jít. :/
Včera jsem někoho poznala. Jmenuje se Michal. :) (mám na ně štěstí, ale snad se z něj nevyklube stejnej zmrd. :D) Počkala jsem si, a snad jsem se konečně i dočkala. :) Uvidím jak to bude dál. No ale i tak jsem dneska až moc šťastná. :)
Nemusím se snad na nic učit! Díky bohu, tak si pustím zase dlouhou cestu a budu plakat ! :DD Ne, snad po stý už by mě to nemuselo rozbrečet, ale uvidím. Tak se mějte :)).
Jsem na otázkách :) Kdyby někdo nějakou měl.

FORMSPRING.me

408868_112248322233030_110460652411797_25931_691457405_n_large

25.2.2012-článek II.

25. února 2012 v 23:29 | PinQiSs |  Moe KeCy
Miluju !!!
Pustila jsem si ji před chvíli , a nepřestala poslouchat. Přístí týden jdu v sobotu pryč , a pak jedu pryč snad na celý týden. Už se nemůžu dočkat.
Dneska jsem nějaka plná energie. a nevyužila jsem ji, děkuji paní učitelko. :D
Hrozně mi chybí , ten hajzl.(skoro každej den s ním, a ted? .:(¨) . kde zase je! .. I přes to co dělá .. ho přímo zbožňuju, ale včera když měl přijít (přišel, překvapil) , tak mě nasral. To mám vážne smůlu na kluky? :DDD
A ted tahle písničkaaa ! :D. Konečně je mi líp. Mluvila jsem dneska zase s mamkou a ta mi dokáže otevřít oči a proto jí tolik miluju :)))
Bože část od 2:25 je užasna :)) Oni jsou spolu tak sladcííí <3

25.2.2012-Zmáčknout new game a dát životu restart.

25. února 2012 v 12:49 | PinQiSs |  Moe KeCy
Včera jsem šla spát překvapivě brzo. Konečně jsem se vyspala.
Dnešek ještě nevím co, nikam nemůžu kvuli tomu, že volala ta učitelka, takže si něco stáhnu!
PORADÍTE PROSÍM NĚJAKEJ HOROR, KOMEDII, NEBO ROMANTICKEJ? NEBO NĚCO, CO STOJÍ VÁŽNĚ ZA TO. ?
Dneska jsem si prohlížela fotky z léta :D. Bylo to skvělý léto, i když někdy.. ale ty fotky kluku z koupaku a ty jejich kraviny. :D A ty moje? Bože.. :D Blázen s růžovýma brejlema, doslova ! :D Snad tohle léto bude ještě lepší. :) Nemůžu se už dočkat !! Když vidím vebku to sluníčko a tak.. :)
Jdu počkat na ty vaše tipy na filmy. :)
Mějte se. (večer 100% napíšu)
Památeční. :DD
Mňam !!! Pro mě ráj. Na kinder nebudu nikdy stará ! :/
402417_389546351071041_176247732400905_1562557_1361957800_n_large

24.2.2012-Debil na kurtě :D

24. února 2012 v 16:29 | PinQiSs |  Moe KeCy
OOOO..
Dva měsíce od Vánoc. :D Jo originálnějš sem začít nemohla. :DD
Mám dobrou náladu, první ve škole sranda. :D Před chvíli mě rozesmíval ten blbeček venku je tam už teplo, takže větší procházka po městě. Konečně jsem zase začla nosit tenisky, podpatky už mi lezou krkem. A bolí me z nich nohy !
Učitelka dneska volala mamce. Nemám slov co je to za krávu, zkazila mi plány na víkend, takže to vypadá asi tak, že budu doma! :/ Si myslí, že když řekne mamce jak s ni mluvím arogantně že se postavím na hlavu. (kdyby aspoň měla pravdu, blbka).
Přístí týden aspoň naposled a pak prázdniny., konečně jedu pryč, snad. !!!
Ted mám na sobe, dva svetry dvoje teplý ponožky a furt mi je zimaaaa ! .. Vážně už aby bylo teplo.
V březnu bych měla jet ještě na nejakou výstavu těla, takže se i docela s Míšou těšíme. Aspon vypadnem ze školy. Možná se večer ještě ozvu ale to asi ne.
Mějte se. :)
Tady je ten debil na kurtě :DDD nemůžu se přestat smát, i když to vidím 100x :DDD
Hrála jsem si ! :DDD

23.2.2012

23. února 2012 v 14:19 | PinQiSs |  Moe KeCy
Je božskej !!!!
Zdar. Dneska nějak dřív ale ještě se chystám snad pryč. Potřebuju se s někým domluvit a chat na FB mi nejde, na ICQ není, takový lidi zboznuju. Nejlepší bude když si stáhnu díly O.C natáhnu a budu čekat něž se ozve.
Doktorka mě nakonec vzala, takže mi nehrozilo že bych šla k nim :/. Razítko mám takže paní učitelko můžete mi .. :)
Zítra konečně pátek, píšem sice ze zemáku, ale to je snad v pohodě.
Asi bych chtěla už nový design, tenhle je tu už "dlouho" .. i když je takovej barevnej takže nemám depky, ale i tak :D. Chce to změnu. :D Asi. Určitě ! ..
Ježiš tenhle článek píšu asi už půl hodiny a furt nevím jak pokračovat, takže to skončím.
Za ukol na čj jsme dostali slohovku na téma Nejhorší den v minulým roce. Nevím o čem napíšu. Minulej rok byl hroznej celej. Jeden den vybrat vážně nejde. Ale něco snad vymyslím, nebo si vzpomenu fakt na ten "nejhorší" .. a vůbec co jí je do toho blbce ! :D
Mejte se.
Tumblr_ly7sojnw381r5dgp2o1_500_large
53ca4906351de5e8785efa747256207c_large

Písničky-období I.

22. února 2012 v 23:06 | PinQiSs |  Moe KeCy
Tak jsem se rozhodla udělat článek s písničkama a rozdělit je do období, který mi připominají. :) A řadí se zároveň do mých oblíbených. :)
1.Časy se zakládky. Kdy se moje kamarádka stávala tou nejlepší kamarádkou. Ted už se sotva pozdravíme, ale vzpomínám ráda, na to jak jsem to zpívali o přestávkách. Nebo mi to vždycky pčipomene jednoho blázna ze třídy, který to zpával furt :D. A nejvíc když jsme spolu seděli na matiku, bože jak mi ty časy chybí :D.
2. Naše společná písnička s nynějším nejlepším kamarádem. Dřív jsem ho děsně chtěla a právě tahle písnička mi to období připomíná. To období, kdy jsem poprvé někoho chtěla tak moc!!! Že jsem si nechala i ubližovat, ted vím že jsem byla hloupá. A je to jenom kamarád, ale za to jsem získala toho kterýmu mužu říct všechno a vím že to nikomu neřekne. Jsem za něj ráda, a tak jsem ráda i za tohle období. :))
3. Začíná období, kdy jsem poznala M. Vždycky jsem si ji pouštěla dřív, když jsme si psali a tak. A stejně je dobrá :).
4.Stará, ale ja ji mám ráda. Když si ji pustím vzpomenu si na nejlepší kamarádku jak se vláčela do parku na podpatkách .. a boleli ji nohy :DD a zpívali jsme tohle, ale bylo nám fajn. A ještě ten den jsem si začala s M.
Trošku moc na jednu písničku na jeden den. Ale i teď si ji ráda poslechnu. :) NOSTALGIE. :)
5. Písničky, který mi prostě připomenou, ty hádky a všechno. :/
Ale i to tam patří.
Ten začátek je užasnej.. :)..
6. Zase období hádek...
Bylo to zbytečný. Ale asi to tak mělo být. :)
7. Písnička, při který si vzpomenu na moji oblibenou vetu kterou jsem prohodila "to je tak dlouha?" odpoved "to už se opakuje" .. a zase od ... nechci to blbý písmenko ani psát. "Naše písnička" :/


To zatím stačí.. pak už bylo jenom takový to depkový období. A tech smutnejch je vážne moc. : Tyhle mám nejradši a vžycky budu už jenom protože si vždycky na něco vzpomenu, když hrajou.. :)

22.2.2012-I believe i can fly.

22. února 2012 v 19:09 | PinQiSs |  Moe KeCy
O_o
Mám ze sebe radost.. po dlouhý době můžu říct, že rozumím matice, a že se mi ten test opravdu povedl ! Zlaty funkce.
Dneska nemám v plánu se nějak rozespisovat, zítra jdu ráno k doktorce bud mě vezme nebo budu muset do tý školy nechci tam ! (už jenom kvuli třídě, kam mám jít) Budu se modlit, aby mě vzala!
Konečně se venku dělá líp. Takže myslím, že zítra bych už si nemusela brát kabát ale bundu od bráchy, no uvidím. Konverzaci jsem přežila... ted už jenom přežít do pátku a pak bude pohoda.
Jsem vymrzlá z venku takže zalezu do vany a pak do postele.
Radši bych byla kdyby se dal blog blokovat pro nějaký IP adresy ;). Mějte se.

FORMSPRING.me

Tumblr_lzfr0tkkhp1qaqxcdo1_500_large
Ten text!!!!
Som ťa videl prvý krát a už nevnímal som nikoho,
ako keby sa stretol západ slnka spolu s východom.
Nikdy nezabudnem tvoje oči, jak sa smiali
a naše prvé AHOJ ktoré sme si povedali.
A vlastne či ťa lúbim na to nemusíš sa pýtať
pretože keby som mohol budem za teba aj dýchať

21.1.2012-článek II.

21. února 2012 v 23:29 | PinQiSs |  Moe KeCy
Na FB, už dlouho kolujou tyhle věci .. dám sem jenom některý v kterých se vidím já :D.
Tohle je trefný . :D Hned jak jsem to viděla, řekla jsem si, JÁ !

21.2.2012-Milujem keď prechádzam prstami po tvojom tele

21. února 2012 v 16:49 | PinQiSs |  Moe KeCy
Se mnou je to marný...
Cvičím večer jak kráva, pak si koupím milion jídla. :D Ted zrovna se tu láduju mýma "ježečkama".
Dneska ve škole bylo srandy víc než dost. Ráno jsem hledala 3 hodiny mp4, takže jsem si nestihla ani pořádně udělat vlasy a stejně sem ji nenašla. Aspon mě to zrdželo, abych zase neviděla "cirkus". :D (hned po ránu)
Němčinu jsem taky přežila, díky bohu. Ve čtvrtek jsem měla jet do divadla, ale asi ne musím k doktorovi a potom se vrátit do školy, ale když mi hrozí to, že mě šoupnou k EX do třídy, tak si toho doktora asi odpustím a pojedu. :/ I když se mi nechce, a kdybych nešla do školy naše skvěla učitelka by mi dala 7 hodin neomluvených :/. Nějak to vymyslím. :)
Jak jsem říkala ve škole sranda :D. Na IVT jsme najeli na nějakou stránkou s webkama, jooo samí uchylaci :D, viděl to učitel, málem z nás dostal infarkt, ale co :D. Hrozí nám i ředitelna, ale co máme dělat, když si tam jeden honí pod ručníkem druhej ve stoje.. atd. bože fuj. :D
Včera jsem s Marti dostala záchvat smíchu na skype, aspon ta mě dokáže rozesmát. :) A jenom kvuli blbýmu obrázku. TADY!! :Sice kravina, ale kdo by se nesmál. :DD Jsem šíleně unavená. Asi si nachvíli lehnu a kouknu na O.C .. :)
Miluju scénu kde Summer říká Sethovi.. "You're my destiny, Cohen" :DD
Melu už z cesty... mějte se. :D