Červen 2012

28.června 2012

28. června 2012 v 13:17 | PinQiSs |  Moe KeCy
Pěkně to tu zanedbávám.
Zítra už konečně začínají ty vytoužený prázdniny, tak se to musí pořádně oslavit. Jsou snad první prázdniny, na který se těším vážně maximálně. Plavky už jsem si konečně koupila vyhrály to ty z tally weijl ruzovy pás pres prsa a ruzový spodek, no já je samozřejmě někdy vyfotím. Fotek z prázdnin bude myslím že dost. A začnu hned zítra, snad z toho pak udělám video nebo tak.
Vysvědčení není takový jaký bych si to představovala, ale už jen ta představa, že tam nebudu muset dva měsíce jít, mě těší. I když už ani zítra se mi tam nechce sem pohádaná s tolika lisma ze třídy, že tmu nemůžu ani uvěřit, no kamarádi prostě no. Jsem navíc zvědavá na naší třídní fotku, to budeee. Fuj. Už to vidím.. Spíš to ani vidět nechci.
Určitě se všichni těšíte tak jako já, takže otázka jestli se těšíte na prázky je zbytečná. Já se zase někdy ozvu. Mějteee se. A užívejte, :)
Podobné plavky mám už jen tu barvuu. :)

Cookies ice cream.

10. června 2012 v 16:01 | PinQiSs |  Moe KeCy
Bude leto, ale myslím, že zmrzky maji lidi rádi i v zime :D-
Já od ty doby co jsem ochutnala zrmzku cookies (vážne nejlepší zmrzka), tak bych ji jedla furt dokolaaa.
Měli jste někdo? Jaká zmrzka je vaše nejoblíbenější?
577502_large

7.6,2012

7. června 2012 v 16:23 | PinQiSs |  Moe KeCy
Zovna teď slyším z televize ten odpornej hlas Stefana a Eleny co mluví, jak přejetá kočka. No musela jsem to vypnout, akorát nervy na to mám. :D Že to tak dojebali. Ale co češi.
Rozkoukala jsem nový serial a to Hart of Dixie, hraje tam Summer z O.C. Já ji teda dřív zbožnovala , zítra už musím do školy, naucila jsem se trosku matematiku... ale vůbec mi to hlava nebere.
Dneska je tam koenčně hezky, ale stejně musím ležet.. tak bych brala i klidně to hnusný počasí.
Jdu koukat pak dám vedět jaké to je..
Jaký máte nazor na TVd CZ dabing vy? :)
Tumblr_m51xu1duxl1rtx9q7o1_500_large
Hart-of-dixie-1x02_large

6.6.2012-Filmy pro vás.

6. června 2012 v 15:34 | PinQiSs |  Moe KeCy
Takže, jelikož jsem věděla, že vy mi prostě nejakej normální, pořádnej seriál neporadíte, tak jsem koukala na youtube na trailery, a našla jsem pár dobrých "pro mě" kousků. (filmů) Jsou tam jak horory, tak komedie... takže si každej najde neco ve svým. Bohužel, já ty filmy teprve stahuju, ale mám celý den se na ně kouknout, takže vám "recenzi" nenapíšu, ale když se kouknete na trailer, který jsem dám, tak myslím, že podle toho zjistíte jestli by vás to bavilo nebo ne... Tak dost tlachání.. tady jsou ty filmy.. :)

1. Všemocný
Není to nejnovější film, ale starej taky ne.. myslím, že to bude stát za to a hned jak dopíšu tenhle článek jdu na něj :)-

2. Nechápu jak to dokáže
Už jen proto že tam hraje Sarah J. Parker, tak myslím, že to bude fajn film.

3. Nebojte se tmy..
Horor, na kterej teda asi sama koukat nebudu, ale stáhnu si ho kdyby něco..

4.Temné stíny

Otázky pro VÁS
Víděli jste aspoň jeden film z toho? Napište jak se vám líbil, abych si ho popřípadě pustila nebo ne..
Jakej film si stáhnete ? :)

5.6.2012

5. června 2012 v 18:59 | PinQiSs |  Moe KeCy
Chybí mi upírci.
A nevím co mám dělat, v tomhle počasí.. zítra už bude nový díl PLL u nás, takže aspoň že tak...
Nějakej dobrej seriál, kterým bych se zabavila? (Glee, PLL, TVD, Gossip.. tohle už nemusíte psát)
K dnešku asi celkem nic moc nemám, pujdu si zacvicit, koukat na starý díly TVD a doufat, že mi něco dobrýho poradíte.. Mějteee se. :)
Tumblr_m3b4grhtit1qbv83io1_500_large

4.6.2012

4. června 2012 v 17:32 | PinQiSs |  Moe KeCy
Ta moje neaktivita.. pak se divím, že to tu vypadá, jak to tu vypadá.. nebudu slibovat články každej den, prostě na to nemám moc čas.
Chodím na vaše blogy a projíždím to a když se konečna odhodlám napsat článek i já, tak ten blog zavřu...
Teď jsem měla docela dost učení, takže to bylo i kvůli tomu.. testy z dějáku mám za sebou, jeste chemie, a takový blbosti a pak se teda budu snažit psát furt. Denodenně to zkusím. Když bude teda co..
Poslední dobou jsem na všechno hrozně líná. Na malování se, nejradši bych šla do školy klidně nenamlovaná a je mi to fuk a když jde o vlasy poslední dobou, tak to je taky hrůza, ale zase by si mohly ty vlasy odpočinout když sem je žehlila už 4 roky vkuse...
Každej den si taky říkám, že bych měla už začít cvičit, jak nachvál přiberu před prázdninama a před koupákama 4 kila, ani nevím, kde se to prostě vzalo, taky se nedivím, když jím jak prase... Takže se to snažím omezit, a dneska si teda zacvičim.. a dám tomu pár dni.. možná i měsíců..
Jak se připravujete na léto vy? Hubnete nebo jste se svojí váhou spokojení? :)
Tumblr_llpg192hlo1qfelqlo1_500_large