Moe KeCy

28.června 2012

28. června 2012 v 13:17 | PinQiSs
Pěkně to tu zanedbávám.
Zítra už konečně začínají ty vytoužený prázdniny, tak se to musí pořádně oslavit. Jsou snad první prázdniny, na který se těším vážně maximálně. Plavky už jsem si konečně koupila vyhrály to ty z tally weijl ruzovy pás pres prsa a ruzový spodek, no já je samozřejmě někdy vyfotím. Fotek z prázdnin bude myslím že dost. A začnu hned zítra, snad z toho pak udělám video nebo tak.
Vysvědčení není takový jaký bych si to představovala, ale už jen ta představa, že tam nebudu muset dva měsíce jít, mě těší. I když už ani zítra se mi tam nechce sem pohádaná s tolika lisma ze třídy, že tmu nemůžu ani uvěřit, no kamarádi prostě no. Jsem navíc zvědavá na naší třídní fotku, to budeee. Fuj. Už to vidím.. Spíš to ani vidět nechci.
Určitě se všichni těšíte tak jako já, takže otázka jestli se těšíte na prázky je zbytečná. Já se zase někdy ozvu. Mějteee se. A užívejte, :)
Podobné plavky mám už jen tu barvuu. :)

Cookies ice cream.

10. června 2012 v 16:01 | PinQiSs
Bude leto, ale myslím, že zmrzky maji lidi rádi i v zime :D-
Já od ty doby co jsem ochutnala zrmzku cookies (vážne nejlepší zmrzka), tak bych ji jedla furt dokolaaa.
Měli jste někdo? Jaká zmrzka je vaše nejoblíbenější?
577502_large

7.6,2012

7. června 2012 v 16:23 | PinQiSs
Zovna teď slyším z televize ten odpornej hlas Stefana a Eleny co mluví, jak přejetá kočka. No musela jsem to vypnout, akorát nervy na to mám. :D Že to tak dojebali. Ale co češi.
Rozkoukala jsem nový serial a to Hart of Dixie, hraje tam Summer z O.C. Já ji teda dřív zbožnovala , zítra už musím do školy, naucila jsem se trosku matematiku... ale vůbec mi to hlava nebere.
Dneska je tam koenčně hezky, ale stejně musím ležet.. tak bych brala i klidně to hnusný počasí.
Jdu koukat pak dám vedět jaké to je..
Jaký máte nazor na TVd CZ dabing vy? :)
Tumblr_m51xu1duxl1rtx9q7o1_500_large
Hart-of-dixie-1x02_large

6.6.2012-Filmy pro vás.

6. června 2012 v 15:34 | PinQiSs
Takže, jelikož jsem věděla, že vy mi prostě nejakej normální, pořádnej seriál neporadíte, tak jsem koukala na youtube na trailery, a našla jsem pár dobrých "pro mě" kousků. (filmů) Jsou tam jak horory, tak komedie... takže si každej najde neco ve svým. Bohužel, já ty filmy teprve stahuju, ale mám celý den se na ně kouknout, takže vám "recenzi" nenapíšu, ale když se kouknete na trailer, který jsem dám, tak myslím, že podle toho zjistíte jestli by vás to bavilo nebo ne... Tak dost tlachání.. tady jsou ty filmy.. :)

1. Všemocný
Není to nejnovější film, ale starej taky ne.. myslím, že to bude stát za to a hned jak dopíšu tenhle článek jdu na něj :)-

2. Nechápu jak to dokáže
Už jen proto že tam hraje Sarah J. Parker, tak myslím, že to bude fajn film.

3. Nebojte se tmy..
Horor, na kterej teda asi sama koukat nebudu, ale stáhnu si ho kdyby něco..

4.Temné stíny

Otázky pro VÁS
Víděli jste aspoň jeden film z toho? Napište jak se vám líbil, abych si ho popřípadě pustila nebo ne..
Jakej film si stáhnete ? :)

5.6.2012

5. června 2012 v 18:59 | PinQiSs
Chybí mi upírci.
A nevím co mám dělat, v tomhle počasí.. zítra už bude nový díl PLL u nás, takže aspoň že tak...
Nějakej dobrej seriál, kterým bych se zabavila? (Glee, PLL, TVD, Gossip.. tohle už nemusíte psát)
K dnešku asi celkem nic moc nemám, pujdu si zacvicit, koukat na starý díly TVD a doufat, že mi něco dobrýho poradíte.. Mějteee se. :)
Tumblr_m3b4grhtit1qbv83io1_500_large

4.6.2012

4. června 2012 v 17:32 | PinQiSs
Ta moje neaktivita.. pak se divím, že to tu vypadá, jak to tu vypadá.. nebudu slibovat články každej den, prostě na to nemám moc čas.
Chodím na vaše blogy a projíždím to a když se konečna odhodlám napsat článek i já, tak ten blog zavřu...
Teď jsem měla docela dost učení, takže to bylo i kvůli tomu.. testy z dějáku mám za sebou, jeste chemie, a takový blbosti a pak se teda budu snažit psát furt. Denodenně to zkusím. Když bude teda co..
Poslední dobou jsem na všechno hrozně líná. Na malování se, nejradši bych šla do školy klidně nenamlovaná a je mi to fuk a když jde o vlasy poslední dobou, tak to je taky hrůza, ale zase by si mohly ty vlasy odpočinout když sem je žehlila už 4 roky vkuse...
Každej den si taky říkám, že bych měla už začít cvičit, jak nachvál přiberu před prázdninama a před koupákama 4 kila, ani nevím, kde se to prostě vzalo, taky se nedivím, když jím jak prase... Takže se to snažím omezit, a dneska si teda zacvičim.. a dám tomu pár dni.. možná i měsíců..
Jak se připravujete na léto vy? Hubnete nebo jste se svojí váhou spokojení? :)
Tumblr_llpg192hlo1qfelqlo1_500_large

31.5.2012

31. května 2012 v 19:51 | PinQiSs
Moje psaní každej den se nějak vypařilo, ale ted se budu už snažit, no nebo spíš podle toho jakou mám náladu a hlavně čas.
Ve škole máme maturity takže máme jen do půl 12. Kdyby to tak bylo vždycky no, nestěžovala bych si.
Po škole jsem většinou venku na pinčesu.. nebo jdu na trénink dorostu apod...
Každej den si stoupám na tu pitomou váhu a říkám si, že už nic jist nebudu a vždycky se tak přetláskám.. ach jo. Fakt už to musím omezit.. Nebo se do těch plavek už ani nenarvu..
Jak to pokračuje s Míšou? :DD Dneska jsme kolem sebe prošli jak kdyby jsme se nikdy neznali..., takže určitě dobře.. :)
V uterý jsem byla nakupovat s kamarádkou a vyhlídla jsem si zase hadry, takže už aby bylo kolem 15týho...
A jak si užíváte tyhle teplý dny vy? :)
Tumblr_m4g6dd0uvu1rw7dkto1_500_large

25.5.2012-Zpěět.

25. května 2012 v 21:36 | PinQiSs
Tak kde začít.
Jo, dělám jak kdyby se toho kolem mě událo tolik, že ani nevím čím začít, ale ono to tak vážně je.
Narozeniny? Mých slavných 18 let? Mohlo to být i lepší, ale nestěžuju si. Potěšil mě, že přišel i ON. To naše celovečerní koukání po sobě...(ale rozplývat se nebudu). Mých 18 let mě rozdělilo s mojí nejlepší kamarádkou. Takže to má i pozitiva i negativa.. a já vím, že i kdyby jsme to chtěly zase urovnat, už to takový nebude po tom co udělala. Jen mě sere, že ona tu byla pro mě jediná (nejlepší) a teď nemám ani jí.
Jsou dny kdy se mám fajn, jsou dny kdy se mám dobře, skvěle, nejlíp a pak to prostě příjde... a takhle se to asi táhne s každým. Poslední dobou furt hypnotizuju svuj mobil. Fak super pocit, když furt čumíte a ono nic. (haha, ted mi přijde smska ale není to ON, jak skvělý).
TVD? Haha, konečně tu pizdu proměnili. Už jsem se nemohla koukat jak kvuli ní každej chcípá. Už aby umřela i ONA. A pak si bratry Salvatory vezmu já. :DDD
No tak ted si dám Paradise a pujdu spát jsem unavená jak kotěěě. Dobrou nooc.

Končim.

9. května 2012 v 22:22 | PinQiSs
Nemám na ty vaše stupidní komentáře. atd. nechci aby jste mě prosili abych pokračovala já se vrátím, ale až všechno bude ok. (dělám jak kdyby ted nebylo) tak se mějte.
ještě nějaké přihlouplé komenty, připomínky? .. FORMSPRING.me
250150_205510096159694_100894739954564_647166_2277600_n_large

MS ČR. 8.5.2012

8. května 2012 v 11:56 | PinQiSs
Nejsme normální.
 
 

Reklama